KENT GÜNDEMİ
Ak Parti Meclis Üyeleri Listesi Şekilleniyor
Ak Parti Meclis Üyeleri Listesi Şekilleniyor

Adana İl Başkanı Av. Fikret Yeni, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun ve il kadın-gençlik kolları başkanları bugün Ankara'da.. Genel Başkan Yardımcısı (Adana sorumlusu) Ekrem Erdem nezaretinde başlayacak komisyon çalışmaları sonucunda sancılı belediye meclis üyelikleri listesine son şekli verilecek..

Ancak çok ilginç olan bir gelişme ise Adana heyetinin tam da Ankara'da olduğu gün Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'in bölgemize geliyor olması.. Bakan Çelik dün gece uçakla Adana'ya geldi.. Geceyi ailesiyle birlikte geçiren Çelik, sabah erken saatte seçim çalışmalarına katılmak üzere Kahramanmaraş'a hareket etti..

Çelik'in bu gezisinin belediye meclis üyeleri listelerinin hazırlanma çalışmalarına denk tuhaf bulundu..

Öte yandan Ak Parti Adana İl Teşkilatı'nda kesinlik kazanmamakla birlikte kulislere sızan bilgilere göre ilginç ve sürpriz isimlerin liste başlarında yer alacağı konuşuluyor..

Meclis üyesi aday adaylarını heyecan sararken, listelerde yer almasına kesin gözüyle bakılan isimler şunlar:

Seyhan: Kenan Şenbayrak, Abdullah Ersöz, Ahmet Oral, Yalçın Limoncu.. Çukurova: Adil Yiğenler, Ozan Gülaştı.. Yüreğir: Abdulkadir Karanalbant, Ramazan Aşlamacı, Remzi Kar.. Sarıçam: Cumali Altınöz.. Ceyhan: Ahmet Nuri Sabuncu.. Karataş: Sadullah Kısacık.. Saimbeyli: Ali Çaldır..

 

 

 

 

 


Yayınlanma Tarihi: 12.02.2014
Okunma Sayısı: 1799

Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Siz de Yorum Yazın